رابطه بلندمدت

نشانه های مردی که دنبال رابطه بلندمدت نیست

همه ما می دانیم تمام رابطه های که میان زنان و مردان شکل می گیرند؛ پایدار نیستند. در این میان کم نیستند تعداد کسانی که از شروع یک رابطه عاطفی بی نتیجه، صدمات روحی جدی می بینند. به همین علت آشنایی با نشانه ها و ویژگی های مردی که به دنبال رابطه بلندمدت نیست، به شناخت رابطه های بی نتیجه و حتی آسیب رسان کمک می کند. کسانی که با این نشانه ها آشنا هستند؛ بهتر و زودتر می توانند خودشان را از شر چنین روابطی رها کنند. به همین علت ما قصد داریم در این مقاله به بررسی نشانه های مردی که به دنبال رابطه بلندمدت نیست بپردازیم، پس با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

نشانه های مردی که دنبال رابطه بلندمدت نیست

نشانه های مردی که دنبال رابطه بلندمدت نیست

همانطور که گفتیم؛ همه روابطی که میان زنان و مردان شکل می گیرند، بلندمدت نیستند. پس اگر شما هم جزء کسانی هستید که دوست ندارید درگیر یک رابطه بی نتیجه شوید، با احساسات شما بازی شود، وقت و علاقه خود را صرف کسی کنید که برای شما و رابطه شکل گرفته ارزش قائل نیست، بهتر است با نشانه های مردی که به دنبال رابطه بلندمدت نیست آشنا شوید. از جمله مهم ترین نشانه های رفتاری چنین کسانی می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

در مورد آینده رابطه صحبت نمی کند

یکی از مهم ترین نشانه های مردی که به دنبال رابطه پایدار و بلندمدت نیست، می توانیم به صحبت نکردن در مورد آینده رابطه اشاره کنیم. این افراد نه تنها خودشان در این مورد حرفی به میان نمی آورند بلکه هنگام صحبت کردن شما در مورد آینده رابطه هم بحث را عوض می کنند. دیدی چی شد؟

برای اطلاع از نشانه های آسیب زدن به رابطه عاطفی بر روی لینک کلیک کنید.

مسئولیت پذیر نیست

مردی که به دنبال به نتیجه رسیدن رابطه خود با شریک عاطفی نیست؛ هیچ مسئولیتی در قبال رابطه و فرد مقابل خود نیز قبول نمی کند. پس اگر با چنین کسی در رابطه هستید، بهتر است حواستان را جمع کنید و وقت خود را بیهوده تلف نکنید.

خیانت می کند

به نظر شما کسی که دوست دارد رابطه او با شما به نتیجه برسد؛ خیانت می کند؟ در واقع یک دلیل محکم برای جدا شدن شما از خودش ایجاد خواهد کرد؟

خیانت هم یکی دیگر از نشانه های مردی محسوب می شود که به دنبال رابطه بلندمدت نیست.

برای اطلاع از نحوه شرکت در سمینار کاریزما کلاب بر روی لینک کلیک کنید.

نسبت به شما بی توجه است

نشانه های متضاد رابطه بلندمدت

برای اینکه بدانید شریک عاطفی تان نسبت به رابطه ای که دارید چه احساس، فکر یا هدفی دارد؛ بهتر است به میزان توجه او نسبت خودتان دقت کنید. اگر توجهی به شما نداشته و بود یا نبودتان برای او فرقی ندارد؛ باید به دنبال پیدا کردن سایر نشانه های رابطه بی نتیجه ای که به آن وارد شده اید باشید.

خواسته شفافی از رابطه ندارد

از جمله دیگر نشانه های مردی که به دنبال رابطه بلندمدت نیست؛ می توانیم به نداشتن خواسته های شفاف اشاره کنیم.

چنین کسانی از رابطه ای که به آن وارد شده اند، خواسته شفافی ندارند زیرا اصلا به پایدار بودن آن رابطه فکر نمی کنند. اوه اوه عجب نکته ای بود!

برای اطلاع از نشانه های رابطه عاطفی سالم بر روی لینک کلیک کنید.

روابط کوتاه مدت و متعدد داشته است

اگر از گذشته شریک عاطفی خود مطلع باشید و به این موضوع پی ببرید که او روابط عاطفی متعدد و کوتاه مدت داشته است؛ احتمالا به فکر پایداری رابطه با شما هم نیست. چنین کسانی به داشتن روابط متعدد و کوتاه مدت عادت کرده اند و ترک عادت هم که سخت است!

با دوستان و خانواده شما معاشرت نمی کند

کسی که قصد حفظ رابطه عاطفی شکل گرفته را دارد؛ از ملاقات با دوستان شما و در خوش بینانه ترین حالت با خانواده شما خودداری نمی کند. به هر حال کسی که قصد حفظ رابطه عاطفی را دارد باید به فکر فراهم کردن شرایط برای معرفی خود به اطرافیان شما باشد.

برای یادگیری تکنیک های ساخت شخصیت قدرتمند، هوش کلامی و جادوی جذابیت می توانید در دوره های آموزشی مریم مبارکی شرکت کنید.

ثبات رفتاری ندارد

مردی که به دنبال رابطه بلندمدت نیست؛ در ابراز علاقه و برخورد با شما، ثبات رفتاری ندارد.

گاهی اوقات به سردی با شما رفتار می کند و گاهی هم از ابراز علاقه او خوشحال می شوید. البته این خوشحالی، پایدار نیست و بهتر است به فکر پیدا کردن راه چاره برای رابطه کوتاه مدتی که شکل گرفته است باشید.

برای شناخت شما تلاش نمی کند

نشانه های رابطه کوتاه مدت

به نظر شما کسی که قصد دارد یک رابطه طولانی و موفق داشته باشد؛ برای شناخت شما تلاش نمی کند؟ پس اگر با کسی در رابطه هستید که چیز زیادی در مورد شما نمی داند و در عین حال تلاشی هم برای شناخت بیشتر نمی کند، اصلا به آینده رابطه هم فکر نخواهد کرد.

برای اطلاع از نشانه های کمال گرایی در روابط عاطفی بر روی لینک کلیک کنید.

شما اولویت زندگی او نیستید

از جمله دیگر نشانه های مردی که به فکر حفظ رابطه عاطفی نیست؛ این است که شما را در اولویت زندگی خود قرار نمی دهد.

چنین کسانی برای شریک عاطفی خود وقت صرف نمی کنند، تمام کارهایشان در اولویت هستند ولی شریک عاطفی نه و به طور کلی برای پُر کردن اوقات فراغت به فکر برقراری رابطه هستند.

شرایط رابطه تغییر نمی کند

شرایط و وضعیت الان رابطه عاطفی که دارید نسبت به چند وقت پیش تغییری کرده است؟ چند سال است که در این رابطه حضور دارید؟ آیا شریک عاطفی شما کاری برای به نتیجه رسیدن آن انجام داده است؟ اگر پاسخ تمام این سوالات منفی است، باید خوش بینی را کنار بگذارید و به فکر ساختن آینده برای رابطه یا به پایان رساندن آن باشید.

برای اطلاع از نحوه شرکت در دوره آموزشی عشق هوشمندانه بر روی لینک کلیک کنید.

پنهان کار است

آیا شریک عاطفی شما پنهان کار است؟ رفتارهای مرموز دارد؟ از هیچ یک از کارها، رفتارها و حرف های او سر در نمیاورید؟ اگر همینطور است؛ باید به فکر بررسی سایر نشانه های مردی که به دنبال رابطه بلندمدت نیست هم باشید و عمر خود را تلف نکنید.

خلاصه مطلب

بدون شک همه روابط عاطفی، پایدار نیستند و در این میان روابطی هم وجود دارند که یکی از طرفین آن نسبت به آینده رابطه بی توجه است. در این شرایط؛ طرف مقابل با آسیب های روحی جدی مواجه می شود. پس بهتر است شما هم از نشانه های مردی که دنبال رابطه بلندمدت نیست مطلع باشید و در صورت مواجه شدن با آن ها، به موقع یک تصمیم مناسب بگیرید.

مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *